Rolovací pergoly

Pergola s rolovací střechou představuje skvělý typ zastřešení venkovních teras, a to jak u domu, tak restaurace či hotelu. Umožňuje totiž prostor zastřešit či naopak nechat nezastřešený. Podle toho, jak zrovna potřebujete.

Snadné ovládání

Součástí rolovací pergoly je clona s kastlíkem pro ochranu látky před nepřízní počasí v zataženém stavu. Po délce kastlíku vede drážka sloužící k upevnění vodících lišt s možností nastavení jejich polohy. Uvnitř lišt se nachází plynový pružinový mechanismus, který napíná látku. Vpředu podepírají clonu stojiny ukotvené do země nebo betonových květináčů. Ovládání probíhá přes elektropohon s elektronickými dorazy.

Variabilní rozměr

Hliníková konstrukce rolovací pergoly se dá v závislosti na modelu ukotvit jak do zdi, tak i ke stropu. Zároveň je možné instalovat několik samostatných rolovacích pergol vedle sebe a rychle tak zastřešit i větší plochy. Systém zajišťuje správné napnutí látky a svod dešťové vody na postranní okapové profily. V nabídce volitelného příslušenství jsou topidla, integrované osvětlení nebo propagační banner, který lze umístit zepředu do spodní části.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

 pergolino

Zobrazit fotogalerii

 http://www.alu-pergoly.cz/top-pergoly