Rolovací pergoly

 pergolino

Pergola s rolovací střechou představuje skvělý typ zastřešení venkovních teras - jak u domu, tak restaurace či hotelu. Umožňuje totiž prostor zastřešit či naopak nechat nezastřešený - podle toho, jak zrovna potřebujete.

Součástí rolovací pergoly je clona s kastlíkem pro ochranu látky před nepřízní počasí v zataženém stavu. Po délce kastlíku vede drážka sloužící k upevnění vodících lišt s možností nastavení jejich polohy. Uvnitř lišt se nachází plynový pružinový mechanismus, který napíná látku. Vpředu podepírají clonu stojiny ukotvené do země nebo betonových květináčů.

Ovládání přes elektropohon s elektronickými dorazy.

 

http://www.alu-pergoly.cz/top-pergoly

Hliníková konstrukce rolovací pergoly se dá v závislosti na modelu ukotvit jak do zdi, tak i ke stropu. Zároveň je možné instalovat několik samostatných rolovacích pergol vedle sebe a jednoduše a rychle tak zastřešit i větší plochy.

Systém zajišťuje správné napnutí látky a svod dešťové vody pak postranní okapové profily. Ovládání pomocí elektropohonu.

V nabídce volitelného příslušenství jsou topidla, integrované osvětlení nebo propagační banner, který lze umístit zepředu do spodní části...

 

Zaujala vás pergola s rolovací střechou? Volejte 840 810 810