16.8.2017

Existují hned dva důvody, proč si pořídit zimní zahradu. Prvním je spojení interiéru s přírodou a druhým je tepelný zisk díky pasivnímu solárnímu systému.


Moderní pojetí zimní zahrady


Moderní zimní zahrady zkoušel již na počátku 20.století budovat francouzský vědec Trombe. Snažil se využít sluneční energii pro vytápění interiéru domu v období zimy. Používal ke svým pokusům skleněnou stěnu. Ve vzniklém prostoru ohříval vzduch, který byl vháněn do interiéru.


Výhody zimní zahrady


Zimní rozšiřuje obytný prostor domu. Vybrat si svou zimní zahradu můžete v největším showroomu v České republice, který se nachází cca 2 km od Říčan u Prahy. Najdete zde nejširší výběr zimních zahrad. Nezanedbatelný není ani aspekt tvorby stylu ve vztahu k interiéru i exteriéru.

Tip: zimní zahrady se sklem bez rámu


Pro svou zimní zahradu můžete využít například moderní zasklení SEEGLASS MAX - jde o unikátní systém, se kterým vytvoříte příjemnou zimní zahradu ve venkovních i vnitřních prostorách. Zastřešení je řešeno tak, že nemá vertikální profily, dokonale odolá i povětrnostním podmínkám.


Další variantou je SEEGLASS BIG - moderní zasklení, které vám umožní nádherný výhled do zahrady či na panoramata hor. Model lze objednat vysoký 3 - 5 metrů pro skutečně velké prostory. Díky snadnému kotvení a jednoduché instalaci můžete mít zimní zahradu snadno a rychle k dispozici.


Zimní zahrada SEGLASS ONE výborně doplní stávající styl vaší zahrady. Odborníci vám pomohou vybrat nejlepší variantu tohoto řešení. SEGLASS ONE je moderní kvalitní systém zasklení, který pomáhá zvýšit komfort vašeho bydlení i hodnotu nemovitosti. Systém se velmi jednoduše instaluje ve všech prostorech, které chcete ochránit před počasím. Oceníte jednoduchou montáž i minimální náročnost údržby.