16.5.2017

Magnólie jsou nádherné květiny, které mají nejen nádherné květy, ale i léčebné účinky. Nechte svou pergolu obklopenou těmito květy.

Magnólie do zahrady patří

Projektování a navrhování zahrady, která je osázená nádhernými magnóliemi, vytvoří neskonalou krásu. Magnólie navíc patří mezi léčivé rostliny používané v tradiční medicíně. Velké květy mají růžový, žlutý a také bílý odstín. Vytvoří nádhernou dominantu zahrady. Posezení pod dřevěnou pergolou vám tyto nádherné květy zpříjemní.


Magnolie - něžná kráska

Keře magnolie jsou živé a nádherné. Skvěle se hodí do zahrad i předzahrádek. Tato rostlina umí léčit úzkost a deprese. Rostlina je na pěstování poměrně náročná. Její výsadba není nijak náročná, skvěle se hodí k terasám a pergolám nebo pro osázení okolí zahradního domku či nevzhledné garáže. Magnolie lze použít také v blízkostí plotů, kde budou vytvářet bohaté květy a plot snadno zakryjí.


Magnólie se hodí do každé zahrady

Magnolie se používají nejen jako bylinné přípravky. Jsou také jedním z nejnovějších trendů, jak osázet účelovou bylinnou zahrádku. Magnolie jsou velmi krásné a stromek či keř se pyšní opravdu bohatým květenstvím. Pohled ze zahradní pergoly na magnolie vás vždy nabije energií.


Zlepšete si náladu

Magnólie vám zlepší náladu. Má velmi pozitivní účinky na svého pěstitele. Magnolii milují tisíce lidí na celém světě pro její něžnou krásu. Můžete ji zasadit na zahradě, terase, v zimní zahradě i uvnitř domu. Krásná magnolie se vám při správné péči odvděčí bohatým květenstvím.