Levné pergoly - stavebnice

 levna pergola palram 3

 

Dá se vůbec pořídit pergola levně, přesto s kvalitním zpracováním a moderním designem? Jistě. Patří k nim například levné zahradní pergoly k montáži svépomocí.

 

Kvalitní zastřešení

Hliníkovou montovanou konstrukci zastřešuje vícevrstvý polykarbonát o síle 8 mm, který je bezúdržbový, prakticky nerozbitný a opatřený účinným UV filtrem. Prostor pergoly je tedy chráněn před nepřízní počasí a zároveň dostatečně prosvětlen.

 

Nulová údržba a dlouhá životnost

Jak hliník, tak polykarbonát jsou mimořádně odolné materiály, proto je životnost levné pergoly stavebnice i přes dostupnou cenu až 25 let. Prakticky bez nároků na pravidelnou údržbu.

 

 

Rychlá montáž, žádné základy

Levná pergola k montáži svépomocí je navíc navržena tak, že ji jen ve dvojici smontujete i bez předchozích zkušeností už za jediné odpoledne. A jen s použitím standardního nářadí, které se nachází v každé domácnosti.

Konstrukce pergoly je navíc navržena tak, abyste jen za použití speciální propojovací sady jednoduše dokázali v případě potřeby spojit více pergol do jednoho celku. Snadno a rychle tak kdykoliv zvětšíte její užitný prostor.

Zároveň se obejdete bez základů, pro ukotvení sloupků postačí jakýkoliv dostatečně pevný povrch, například zámková dlažba.

To znamená, že pořízením naší levné pergoly ušetříte jak za odbornou montáž, tak realizaci základů.

Nechybí ani volitelné doplňkové příslušenství v podobě boční stěny proti větru...

Pro objednání levné zahradní pergoly či v případě dotazů:

volejte 840 810 810

ceník

 

katalog 2014 36

 

katalog 2014 37

palram3

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.