Hliníkové pergoly se stíněním bez kotvení série KC

Zahrada je krásné místo. Bez pořádného místa k posezení s přáteli a relaxaci si ji ale naplno užijete jen stěží. Hledáte proto takovou zahradní pergolu, která vám toto vše umožní a zároveň ještě zvýrazní zajímavou architekturu vašeho domu i zahrady? Designové hliníkové pergoly One Trade® jsou pro vás jasnou volbou. Přesvědčte se sami.

Originální design a přizpůsobitelný vzhled

Hliníkové designové pergoly a přístřešky patří mezi nejoblíbenější produkty v naší nabídce. Důvodem je netradičně pojatý design, který se drží moderních trendů a perfektně využívá vzhledu samotných materiálů. Každý prvke spolu ladí a tvoří jeden nezaměnitelný celek s cílem vyvolat pocit luxusu a pohodlí. Zároveň jsou navržené, aby vám poskytly pohodlí i případnou ochranu automobilu jako alternativa k chybějícímu carportu. Z toho důvodu jsou multifunkční.

Široká variabilita

Na výběr je z celkem 8 modelových řad, kde najdete tradičně pojaté, jednoduše navržené typy i modely sršící extravagancí. Pergolu si můžete barevně přizpůsobit od konstrukce až po zastřešení. Nebo místo klasického barevného odstínu RAL nechat opatřit dekorem imitujícím přírodní materiály. Nebo nechat rozšířit pergolu o podpůrné sloupky, boční panel, zesílit střechu a zvýšit tak její nosnost.

Rozšiřitelnost

Neocenitelnou výhodou je rovněž možnost zkombinovat dva a více těchto pergol do jednoho celku v různých sestavách pomocí propojovacích prvků. Užitná plocha tak může mít prakticky neomezené rozměry. Obzvláště proto se hodí jak na zahrady rodinných domů, chat a chalup, venkovní zahrádky restaurací a do veřejných prostor. Maximální funkčnost střešní krytiny zahrnuje 100% UV ochranu a 75% propusnost světla. 

Moderní a bezúdržbové materiály s dlouhou životností

Hliníkové designové pergoly jsou díky použitým materiálům jako je eloxovaný hliník a polykarbonát téměř 100 % bezúdržbové. Jsou odolné vůči korozi, nepříznivým klimatickým vlivům a stálobarevné, takže si snadno udrží svůj elegantní vzhled. Moderní polykarbonátové zastřešení disponuje 100 UVA a 75 UVB (IR) filtrem. Tím chrání před UV zářením. Ve stínu pergoly se tak budete vždy cítit příjemně. 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

designove pergoly

Zobrazit fotogalerii