Hliníkové pergoly se stíněním bez kotvení série KC

designove pergoly

Zahrada je krásné místo. Bez pořádného místa k posezení s přáteli a relaxaci si ji ale naplno užijete jen stěží. Hledáte proto takovou zahradní pergolu, která vám toto vše umožní a zároveň ještě zvýrazní zajímavou architekturu vašeho domu i zahrady? Designové hliníkové pergoly One Trade® jsou pro vás jasnou volbou. Přesvědčte se sami.

Originální design a přizpůsobitelný vzhled

Hliníkové designové pergoly a přístřešky patří mezi nejoblíbenější produkty v naší nabídce.

Důvodem je netradičně pojatý design, který se drží moderních trendů a perfektně využívá vzhledu samotných materiálů, jenž spolu ladí a tvoří jeden nezaměnitelný celek vyvolávající pocit luxusu a pohodlí. Zároveň jsou navržené tak, aby stejně dobře, jako vám poskytují pohodlí, poskytly i případnou ochranu vašemu automobilu jako alternativa k chybějícímu carportu - jsou tedy multifunkční.

Na výběr je z celkem 8 modelových řad, mezi nimiž najdete jak tradičně pojaté, jednoduše navržené hliníkové designové pergoly, tak i modely sršící extravagancí. Pergolu si můžete barevně přizpůsobit od konstrukce až po zastřešení. Nebo místo klasického barevného odstínu RAL nechat opatřit dekorem imitujícím přírodní materiály. Či rozšířit pergolu o podpůrné sloupky, boční panel, zesílit střechu a zvýšit tak její nosnost…

 

Rozšiřitelnost

Neocenitelnou výhodou je rovněž možnost zkombinovat dva a více těchto pergol do jednoho celku v různých sestavách pomocí propojovacích prvků - užitná plocha tak může mít prakticky neomezené rozměry. Obzvláště proto se hodí jak na zahrady RD, chat a chalup, ale také na venkovní zahrádky restaurací, do veřejných prostor…

Maximální funkčnost střešní krytiny, 100% UV ochranna a 75% propusnost světla. 

Moderní a bezúdržbové materiály s dlouhou životností

Hliníkové designové pergoly jsou díky použitým materiálům jako je eloxovaný hliník a polykarbonát téměř 100 % bezúdržbové.

Odolné vůči korozi, nepříznivým klimatickým vlivům a stálobarevné, takže si snadno udrží svůj elegantní vzhled a i po mnoha letech vypadají stále jako nové.

Moderní polykarbonátové zastřešení vás, váš automobil nebo zahradní nábytek ochrání před UV zářením - disponuje 100 UVA a 75 UVB (IR) filtrem - a jeho negativními vlivy. Ve stínu pergoly se tak budete vždy cítit příjemně, zahradní nábytek ani karoserie vozu nevybledne pod neutuchajícími paprsky slunce… Stín a bezpečí je jen jednou výhodou polykarbonátu. Tou druhou je vysoká světelná propustnost - i více než 90% - což znamená, že zároveň dokáže celou pergolu také rovnoměrně prosvětlit.  

 

 Zaujaly vás designové pergoly bez kotvení? Volejte 840 810 810

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.