Samostatně stojící dřevěné pergoly

Samostatně stojící dřevěné pergoly jsou určené k umístění poblíž domu či jakékoliv jiné stavby. Na rozdíl od pergol ke zdi je tak můžete situovat kamkoliv. Poskytují nejen stinné místo k relaxaci a zábavě za pěkného dne, rovněž zastoupí chybějící garáž či carport. Stejně dobře poslouží i jako elegantní předěl mezi okrasnou a užitnou částí zahrady. Velkou předností je možnost smontovat pergolu svépomocí. Vše potřebné je standardní součástí dodávky.

Prémiové materiály s dlouhou životností

Konstrukci tvoří vrstvené lepené dřevo, které vyniká odolností proti vlhkosti a ohni. Dřevo je proto tvarově stabilní, nekroutí se, nepraská ani se nevzdouvá, takže si snadno udrží dlouhotrvající krásný vzhled. Vše jen s minimálními nároky na údržbu, což není u většiny dřevěných pergol běžné. Sami si pak vyberete až z 12 barevných odstínů. Polykarbonátová střešní krytina je nejen téměř 100% bezúdržbová, prakticky nerozbitná, 20 x pevnější než sklo, opatřená UV ochranou a schopností propouštět i více než 90% světla.

Montáž zvládnete i svépomocí

Mezi další výhody samostatně stojící dřevěné pergoly One Trade patří také rychlá montáž. Dokončení je otázkou pár hodin a zvládnete to i svépomocí. Vše potřebné k montáži i instalaci je součástí sady s pergolou. Pokud si ale na montáž vlastními silami netroufáte, nechte vše na nás. Vaši novou pergolu vám dovezeme a na místě smontujeme.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

p1070048

Zobrazit fotogalerii

carporty a přístřešky na auta