Samostatně stojící dřevěné pergoly

Samostatně stojící dřevěné pergoly jsou určené k umístění poblíž domu či jakékoliv jiné stavby. Na rozdíl od pergol ke zdi je tak můžete situovat kamkoliv. Poskytují nejen příjemné, stinné místo k relaxaci a zábavě za pěkného dne, rovněž zastoupí chybějící garáž či carport  a poskytnou prostor pro parkování automobilu, úschovu kola... Stejně dobře poslouží i jako elegantní předěl mezi okrasnou a užitnou částí zahrady. Velkou předností, je možnost smontovat pergolu svépomocí. Vše potřebné - konstrukci, střešní krytina, šrouby a kování - je standardní součástí dodávky.

p1070048

Výhody a vlastnosti dřevěných pergol One Trade

 Prémiové materiály s dlouhou životností

Konstrukci tvoří vrstvené lepené dřevo, jehož největší předností je zvýšená odolnost proti vlhkosti a ohni. Dřevo je proto tvarově stabilní, nekroutí se, nepraská ani se nevzdouvá, takže si snadno udrží dlouhotrvající krásný vzhled. Vše jen s minimálními nároky na údržbu, což není u většiny dřevěných pergol běžné. Sami si pak vyberete až z 12 barevných odstínů. Polykarbonátová střešní krytina je nejen téměř 100 % bezúdržbová, ale také prakticky nerozbitná - lehčí a 20x pevnější než sklo. Opatřená UV ochranou a schopností propouštět i více než 90% světla. To pro vás znamená maximální ochranu před UV zářením a dostatečné zastínění a prosvětlení prostoru pergoly najednou. K dispozici ve 3 odstínech. Kombinací těchto kvalitních materiálů a originálního designu pak vznikají stylové a odolné, samostatně stojící dřevěné pergoly One Trade.Ceny dřevěných pergol z vrstveného lepeného dřeva se počítají násobkem zastřešené plochy v m2. 

carporty a přístřešky na auta

Přizpůsobitelnost a současný design

Vyjma barevného provedení máte na výběr ze 4 modelů samostatně stojících pergol v standardních rozměrech. S možností úpravy rozměrů, rozestupu sloupků, ale i typu střechy... Na míru - přesně podle vašich představ - pomůže vám s tím 3D PLÁNOVAČ návrhu pergol.

Svou novou zahradní pergolu si můžete zkusit hned teď navrhnout v 3D plánovači, který jsme pro vás připravili.

CarportVis

Stáhnout 3D plánovač

Montáž zvládnete i svépomocí

Mezi další výhody samostatně stojící dřevěné pergoly One Trade patří také rychlá montáž, jejíž dokončení je otázkou pár hodin a zvládnete ji i svépomocí, bez speciálního nářadí, bez předchozích zkušeností. Vše potřebné k montáži i instalaci je součástí sady s pergolou. Pokud si ale na montáž vlastními silami, z nedostatku času či nálady, netroufáte, nechte vše na nás. Vaši novou pergolu vám nejen dovezeme, ale také na místě smontujeme.

drevene pergoly one trade

 

Foto dřevěné přístřešky One Trade ® 

 

barvy

Volitelné barvy konstrukce a střešní krytiny s komůrkovým polykarbonátem

barvykonstrukcepolykarbonat

Volitelvné barvy dřevěné konstrukce a střešní krytiny v podobě plného vlnitého lexanu. 

barvykonstrukceclickclacksystem

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.