Dřevěné pergoly ke zdi

Dřevěné pergoly ke zdi jsou klasickým doplňkem zahrad, a to díky elegantnímu vzhledu přírodního materiálu. Dřevěné pergoly One Trade® Vám nabízíme v několika barevných odstínech, volitelným typem zastřešení a rozmístění jednotlivých sloupků dle vašich přání. Pro lepší představu jsme pro vás nachystali 3D plánovač, ve kterém si můžete dřevěnou pergolu navrhnout.

Výhody dřevěných pergol One Trade®:

  • Montáž svépomocí nebo montáž na klíč
  • Kvalita lepeného vrstveného dřeva s větší ochranou proti nepříznivému klimatickým podmínkám
  • Polykarbonátové zastřešení s UV ochranou
  • Výběr z 12 barevných odstínů dřeva a ze 3 odstínů polykarbonátu
  • 3D plánovač pro navržení pergoly
  • Možnost využití pergoly jako přístřešku pro automobil

Snadná montáž i svépomocí

Montáž pergoly ke zdi je jednoduchá a rychlá, nevyžaduje předchozí zkušenosti, takže ji snadno zvládnete i svépomocí. Vše potřebné k jejímu dokončení za pár hodin je součástí dodávky, jako dřevěná kostra, polykarbonátová krytina, kování, šrouby a těsnění pro instalaci pergoly ke zdi stavby

Prémiová kvalita a luxusní design za rozumnou cenu

Konstrukce je vyrobená z vrstveného lepeného dřeva s impregnací, které svými vlastnostmi předčí běžně zpracované dřevo pro výrobu pergol. Protože výborně snáší vlhkost a má zvýšenou odolnost proti ohni. Obstojí tedy i v náročnějších podmínkách. Vrstvené dřevo je tvarově stabilní, takže se působením nepříznivých vlivů nevzdouvá, nepraská ani nekroutí a udržuje si stálý vzhled i tvar. I po letech tak vypadá jako nová.

Zastřešení dřevěné pergoly zajišťuje polykarbonátová krytina s UV ochranou a vysokou propustností světla, která vás ochrání před nepříznivými vlivy záření. A současně rovnoměrně prosvětlí i zastíní celou plochu pergoly. Je téměř 100% bezúdržbová a prakticky nerozbitná.

Přizpůsobitelnost

Konstrukci můžete podle vlastního uvážení opatřit jedním z 12 barevných odstínů, polykarbonát kteroukoliv z 3 barev – bílá, čirá, kouřově hnědá. Kromě typizovaných velikostí, vám na přání pergolu dodáme také v libovolných rozměrech. S typem střechy a rozestupy sloupků podle vašeho přání. Vše si můžete pohodlně navrhnout v 3D plánovači, který jsme pro vás připravili.

Jak se dají pergoly ke zdi využít?

Velkou výhodou pergol ke zdi domu je, že elegantním způsobem rozšiřují obytnou plochu. Zároveň nemusíte chodit přes celou zahradu jen proto, abyste si pod ní mohli chvíli posedě. Také výborně nahradí chybějící přístřešek na auto. 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

drevene pergoly bez

Zobrazit fotogalerii