Dřevěné altány

katalog 2014 52

katalog 2014 53

 

Elegantní zahradní altán, který si zamilujete

Dřevěný altán je klasika českých zahrad. Ručně vyráběný dřevěný altánek One Trade se jí brzy stane také. Oproti mnoha jiným sériově vyráběným altánům má totiž luxusní a do detailu vybroušený design. Svůj poutavý vzhled si udrží dlouhá léta, sami si jej přizpůsobíte podle vlastních představ, a přímo na vaší zahradě vytvoří doslova oázu klidu, pohody a zábavy…

altány

Snadná montáž svépomocí a prvotřídní materiály

Altán se vyrábí z vysokojakostního, sušeného smrkového dřeva, se střechou z bitumenového šindele v černé, zelené nebo černé barvě. V základu jej dodáváme bez nátěru a bez montáže, takže ho můžete sami natřít svou oblíbenou barvou a snadno sladit s okolím.  Montáž zvládnete svépomocí už za 2 hodiny - celý postup přehledně a podrobně popisuje přiložený montážní návod. Ušetříte tak tisíce korun za odborné sestavení.

Posezení pro 10-12 osob

Součástí dřevěného altánu One Trade je masivní posezení - 5 lavic a 1 stolek - kde se pohodlně usadí až 12 dospělých osob. Montuje se na nosné hranoly, takže celý altán ještě více zpevní. Pokud patříte mezi zapálené kutily a věci jako je posezení si rádi děláte sami, dodáme na přání altán i bez něj.

Podklad - beton, zámková dlažba nebo dřevěná podlaha?

Celý dřevěný altán se napevno kotví do předem připravené podlahy (podkladu) z betonu nebo zámkové dlažby, který by měl být maximálně rovný. Pokud se nechcete zdržovat přípravou podkladu, vybavíme váš nový altán krásnou dřevěnou podlahou s odolnou impregnací. Zároveň si můžete přiobjednat i aplikaci dvouvrstvého impregnačního nátěru na celý altán.

 

  • Objednejte si dřevěný altán. Dopřejte si pohodlí při venkovním posezení kdykoliv budete chtít - s přáteli nebo sami, s knihou v ruce... Kontaktujte nás a brzy může zdobit vaši zahradu.

 

ceník

Ceník

katalog 2014 44

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.