Dřevěné altány 

Ručně vyráběný dřevěný altánek One Trade se jí brzy stane klasickou českých zahrad. Oproti mnoha jiným sériově vyráběným altánům má totiž luxusní a do detailu vybroušený design. Svůj poutavý vzhled si udrží dlouhá léta, sami si jej přizpůsobíte podle vlastních představ, a přímo na vaší zahradě vytvoří doslova oázu klidu, pohody a zábavy.

Snadná montáž svépomocí a prvotřídní materiály

Altán se vyrábí z vysokojakostního sušeného smrkového dřeva a disponuje střechou z bitumenového šindele v černé, zelené nebo černé barvě. V základu jej dodáváme bez nátěru a bez montáže, takže ho můžete sami obohatit svou oblíbenou barvou a snadno sladit s okolím. Montáž zvládnete svépomocí už za 2 hodiny. Celý postup přehledně a podrobně popisuje přiložený montážní návod. Ušetříte tak tisíce korun za odborné sestavení.

Posezení pro 10-12 osob

Součástí dřevěného altánu One Trade je masivní posezení, kde se pohodlně usadí až 12 dospělých osob. Montuje se na nosné hranoly, takže celý altán ještě více zpevní. Pokud patříte mezi zapálené kutily, je možné produkt dodat bez vybavení. 

Beton, zámková dlažba nebo dřevěná podlaha?

Celý dřevěný altán se napevno kotví do předem připravené podlahy (podkladu) z betonu nebo zámkové dlažby, která by měla být maximálně rovná. Pokud se nechcete zdržovat přípravou podkladu, vybavíme váš nový altán krásnou dřevěnou podlahou s odolnou impregnací. Zároveň si můžete přiobjednat i aplikaci dvouvrstvého impregnačního nátěru na celý altán.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

zahradni altany7

altány