sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Hliníkové pergoly s polykarbonátem/se sklem

pergola

Hledáte hliníkovou pergolu na zahradu, do městského parku nebo na venkovní zahrádku své restaurace? Takovou, která poskytuje 100% komfort, je stylová a má dlouhou životnost? Pak jsou hliníkové pergoly z naší nabídky přesně pro vás. Přesvědčte se sami.

Hotové pergoly i řešení na míru

Jejich velkou předností, je kormě moderního a luxusního designu, který jde ruku v ruce s odolností a dlouhou životností a nulovými nároky na údržbu, především přizpůsobitelnost a široký výběr z 20 hotových řešení. Nenašli jste takovou, jakou si představujete? Nevadí. Nechte si od nás postavit hliníkovou pergolu na míru. S plným servisem - od projektu až po montáž.

Standardní i luxusní provedení

 • STANDARD s polykarbonátem: Je dostupná v mnoha rozměrech barevných provedeních, vybavená polykarbonátovým nebo skleněným zastřešením. Vhodná i pro přestavbu na zimní zahradu a lze ji dodat i formou stavebnice - k montáži svépomocí.LUX se sklem: Toužíte po skutečně luxusní hliníkové pergole, kterou vám budou sousedé závidět...?
 • Pak je pro vás jasnou volbou hliníková pergola LUX - se zesílenými profily a krytinou z bezpečnostního skla. S možností výběru z 200 barevných odstínu hliníku palety RAL.  Nebo  elegantních dekorů imitujících přírodní materiály. Stejně jako Standard je i varianta LUX vhodná k přestavbě na moderní zimní zahradu. Nelze dodat formou stavebnice. Možnosti jsou široké a kvalita zaručena. Proto neváhejte a užijte si slunečné dny v příjemném prostředí a pohodlí vaší nové hliníkové pergoly.

Postup při dodání pergol a přístřešků je zpravidla následující:

 • Získání představy zákazníka - zákazník nám emailem zašle svou představu o pergole. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát vaší představu o rozměru pergoly, typu konstrukce a střešní krytiny, místa dodání a kontaktní údaje na Vás. V ideálním případě je dobré doplnit tyto informace o aktuální fotografii místa montáže. Poptávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonicky na lince 840 810 810. Pergoly a přístřešky dodáváme na klíč včetně montáže rámci celé ČR a Slovenska. 
 • Návrhy řešení - obdržené informace obchodník prostuduje a připraví návrh možného řešení podle představ zákazníka. Návrhy řešení obsahující přesnou specikaci pergoly, cenové a platební podmínky, termíny dodání a další informace týkající se stavební přípravenosti. 
 • Konzultace a výběr nejvhodnějšího řešení - společně se pokusíme nalézt nejvhodnější řešení. Konzultace je možná jak u zákazníka, tak i v našem showroomu.
 • Návštěva největšího showroomu pergol a přístřešků v ČR - při výběru doporučujeme návštěvu našeho showroomu, který je největšího svého druhu v ČR. U nás máte jedinečnou možnost porovnání různých typů konstrukcí: levné hliníkové pergoly, zakázkové pergoly, dřevěné pergoly z lepeného dřeva, designové pergoly až po superprémiové pergoly. Vše uvidíte na jednom místě a sami si vyberete. Více informací o ukázkovém centru ZDE
 • Objednávka - po odsouhlasení a schválení řešení dochází k podpisu objednávky.
 • Zaměření - navštíví váš náš technik s cílem přesného zaměření výrobku. Technik vám může odpovědět na případné technické dotazy. 
 • Stavební připravenost - teměř všechny naše výrobky potřebují alespoň minimální stavební připravenost. Pokud si přípravu zajišťje zákazník sám, součástí objednávky jsou podklady pro přípravu. V opačném případě Vám dodávku zajistíme včetně stavební přípravy. 
 • Výroba - výrobek jde do výrobního procesu. Termín dodání je přímo závislí od termínu zaměření. 
 • Montáž - montáž je prováděna výhradně našimi proškolenými zaměstntanci. Přesný termín je upřesněn podle dodání výrobku z výroby do našeho skladu a harmonogramu montáží. 

ceník

katalog 2014

Ceník hliníkových pergol s lexanem

prohlídky

Virtuální prohlídky

 

montáž

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Video

 

 

VIP reference

Doporučujeme: | Nejoblíbenější pergoly | Pergoly jako přístřešky na auto | Dřevěné pergoly | Hliníkové pergoly | Levné pergoly | Zimní zahradyMobilní domy


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ