Levné hliníkové pergoly

 levna pergola palram 3

 

Ochrana proti UV záření a vysoká odolnost

Klíčovým materiálem je hliník a galvanizovaná ocel. Mechy, plísně ani rez tak nemají prakticky žádnou šanci. Zastřešení zajišťuje 8 mm vícevrstvý polykarbonát s 100% UV ochranou a více než 90% propustností světla. Co to znamená? Zastřešení vás ochrání vás před škodlivými vlivy slunečního záření, poskytne stín a přitom rovnoměrně prosvětlí prostor pergoly.

Objednat pergolu online - klikněte ZDE

Střešní krytina se skládá z 8 mm silného vícevrstvého polykarbonátu. Její součástí je také ochrana proti škodlivému UV záření s téměř 100% účinností. Propustnost světla dosahuje přes 90%,  což znamená, že budete nejen ochráněni před škodlivým zářením, ale také, že pod pergolou bude vždy dostatek světla.

Nulová údržba a dlouhá životnost

Údržba, něco, čím se nemusíte zabývat. Levné hliníkové pergoly jsou díky použitým materiálům téměř 100% bezúdržbové. Přitom si udrží dlouhotrvající poutavý vzhled.Na levné pergoly poskytujeme 10letou záruku. Životnost přitom dosahuje i více než čtvrt století. Za pár tisíc tak získáte stylovou pergolu, která bude doplňovat zahradu a poskytovat vám pohodlí po celá desetiletí.

 

Pergoly jsou skladem - možnost okamžitého dodání. 

Styl, dlouhá životnost, výhodná cena a snadná montáž svépomocí. To jsou jen 4 největší výhody z mnoha dalších, pro které jsou levné hliníkové pergoly tak populární. A důvod, proč si je jistě zamilujete i vy. Přesvědčte se sami...

ceník

Cena levných hliníkových pergol

Cena - jedna z největších výhod levné hliníkové pergoly. Můžete ji získat totiž už za necelých 22 000 korun. Nejprostornější variantu o rozměrech 3x3m pak jen za 24 788 Kč. Běžná cena hliníkových pergol je přitom i více než dvojnásobně vyšší.

 

katalog 2014 36

 

katalog 2014 37

palram3

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.