Dřevěné pergoly a dřevěné altány

drevene pergoly kezdi 9

Moderní materiály - odolnost a komfort

typy Strech

Designové dřevěné pergoly One Trade® se vyrábí z vícevrstvého lepeného dřeva s impregnací, které svou kvalitou a odolností vůči vlhkosti a ohni výrazně předčí dřevo zpracované běžnou technologií. Nekroutí se ani praská výrazně méně nežli béžné dřevo. Takže si hravě udrží svůj poutavý vzhled mnoho let. Stejně odolná je i téměř nerozbitná a bezúdržbová střešní krytina z polykarbonátu s UV filtrem, která vám poskytne ochranu před nepřízní počasí i chladivý stín. Díky vysoké světelné propustnosti však zároveň dokáže rovnoměrně prosvětlit celou plochu. 

 

 

Přizpůsobte si design podle sebe

Kvalita a odolnost nejsou všechno, proto mají naše dřevěné pergoly také originální design, jenž snadno sladíte s jakýmkoliv prostředím a architekturou. Navíc si ho přizpůsobíte podle libosti tím, že si sami vyberete kterýkoliv z až 12 odstínů dřeva a 3 barev střešního polykarbonátu. Včetně rozměrů - budete-li chtít, dodáme vám ji ve standardních, ale i jakýchkoliv jiných rozměrech. Dodáváme dřevěné pergoly ke zdi i samostatně stojící.

Pro získání přesné ceny nás kontaktujte - klikněte ZDE

 

Svou novou zahradní pergolu si můžete zkusit hned teď navrhnout v 3D plánovači, který jsme pro vás připravili.

CarportVis

Stáhnout 3D plánovač

Postup při dodání je zpravidla následující:

  1. Získání představy zákazníka - zákazník nám emailem zašle svou představu o pergole. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát vaší představu o rozměru pergoly, typu konstrukce a střešní krytiny, místa dodání a kontaktní údaje na Vás. V ideálním případě je dobré doplnit tyto informace o aktuální fotografii místa montáže. 
  2. Návrhy řešení - obdržené informace obchodník prostuduje a připraví návrh možného řešení podle představ zákazníka. Návrhy řešení obsahující přesnou specikaci pergoly, cenové a platební podmínky, termíny dodání a další informace týkající se stavební přípravenosti. 
  3. Konzultace a výběr nejvhodnějšího řešení - společně se pokusíme nalézt nejvhodnější řešení. Konzultace je možná jak u zákazníka, tak i v našem showroomu, který je největšího svého druhu v ČR. U nás máte jedinečnou možnost porovnání různých typů konstrukcí: levné hliníkové pergoly, zakázkové pergoly, dřevěné pergoly z lepeného dřeva, designové pergoly až po superprémiové pergoly. Vše uvidíte na jednom místě a sami si vyberete.
  4. Objednávka - po odsouhlasení a schválení řešení dochází k podpisu objednávky.
  5. Zaměření - navštíví váš náš technik s cílem přesného zaměření výrobku. Technik vám může odpovědět na případné technické dotazy. 
  6. Stavební připravenost - teměř všechny naše výrobky potřebují alespoň minimální stavební připravenost. Pokud si přípravu zajišťje zákazník sám, součástí objednávky jsou podklady pro přípravu. V opačném případě Vám přípravu zajistíme my na klíč. 
  7. Výroba - výrobek jde do výrobního procesu. Termín dodání je přímo závislí od termínu zaměření. 
  8. Montáž - montáž je prováděna výhradně našimi proškolenými zaměstntanci. Přesný termín je upřesněn podle dodání výrobku z výroby do našeho skladu a harmonogramu montáží. 

 

Pro více informací nás kontaktujte ZDE, zpracování nabídky jakož i návštěva našeho obchodníka je ZDARMA.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.